Cieszyński portal sportowy - koszykowka

Kolejne zwycięstwo koszykarzy MU-14
21.11.2018
Cieszyn

Podopieczni trenera Pawła Łysienia rozegrali kolejny mecz ligowy, tym razem podejmowali drużynę MCKiS Jaworzno. Dla steleków pierwsza kwarta nie była owocna w szczególności pierwsze 5 minut. Od drugiej kwarty zawodnicy Cieszyna zaczęli bronić agresywniej co przyniosło rezultaty i mecz był bardzo wyrównany. Pierwsza połowa zakończyła się jedno punktowym prowadzeniem dla gospodarzy 44:43. Po przerwie i rozmowie w szatni, w trzeciej kwarcie nasi zawodnicy powiększyli swoją przewagę i utrzymywali wynik do ostatnich minut co pozwoliło na zdobycie kolejnych dwóch punktów do ogólnej tabeli. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów.

Wynik meczu 88:71
(24:27)(20:16)(26:14)(18:14)

Punktowali: Holisz N. 9pkt., Bieniek K. 6pkt., Botorek O. 4pkt., Kuczera S. 15pkt., Pękała M. 7pkt., Rak O. 23pkt., Santarius J. 6pkt., Piwocha M. 4pkt., Pluta M. 14pkt.

Zapraszamy już w czwartek 22.11.18r. na halę sportową SP2 ul. Chopina 37 na mecz kategorii MU-13 o godz. 17.30. Nasza drużyna będzie rywalizowała w spotkaniu z MKS Katowice !!!