MU15 wicemistrzami ligi!
07.04.2022
Hala sportowa przy SP nr 2
5 kwietnia 2022 roku drużyna z rocznika 2007 i młodsi STELA Cieszyn na własnym parkiecie rozegrała ostatnie spotkanie w rozgrywkach MU-15 Ligi Śląsko - Opolskiej.

Stelacy podejmowali drużynę MKS Dąbrowa Górnicza, goście spotkania nie chcieli oddać w nasze ręce zwycięstwa, co dało się we znaki cieszyńskiej drużynie w pierwszej kwarcie z której zeszli z 5 punktową stratą 21:26, w drugiej kwarcie drużyna STELA nadrobiła straty i na przerwę do szatni zeszli z 2 punktową przewagą 50:48. Stelacy w 3 kwarcie zdominowali parkiet wychodząc na wysokie prowadzenie i do końca meczu kontrolowali wynik. Brawo dla obu drużyn za świetne widowisko koszykarskie i walkę w tym meczu.

20 rozegranych meczów, 2 porażki z liderem, 18 wygranych spotkań i wiele emocji i ciężkiej pracy.

TAK MAMY TO! JESTEŚMY WICEMISTRZAMI Ligi Śląsko - Opolskiej, jedziemy dalej i walczymy o kolejny awans. Brawa dla całej drużyny, trenera i całej kadry.

STELA Cieszyn vs MKS Dąbrowa Górnicza 103:85 (21:26, 29:22, 28:13, 25:24)