Cieszyński portal sportowy - koszykowka

aktualności

NACOMI Cieszyn - MCKS Czeladź
03.02.2021
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

NACOMI Cieszyn - MCKS Czeladź 77:92 (25:22, 18:29, 18:20, 16:21)

Dnia 31.01.2021 r. nasza drużyna seniorów podejmowała ostatni raz w tym sezonie 2020/21 na własnym parkiecie lidera rozgrywek drużynę z Czeladzi. Mecz rozpoczyna się bardzo agresywnie ze strony Stelaków, obrona na całym boisku, bardzo dobra skuteczność za 3 punkty daje naszej drużynie prowadzenie po pierwszej kwarcie 25:22. Druga kwarta to przestój w ataku. Dobra skuteczność gości daje im 8 punktowe prowadzenie po dwóch kwartach. Trzecia kwarta wyrównana, ale niestety w tej kwarcie otrzymujemy 3 przewinienia techniczne od sędziów. Czwarta kwarta to minimalne prowadzenie gości i utrzymywanie prowadzenia z wcześniejszych kwart do końca spotkania. Ulegamy liderom rozgrywek po bardzo dobrej walce. Nasza drużyna wystąpiła po raz kolejny bez podstawowych zawodników: Przemysława Rączki, Pawła Łysienia, Wójtowicza Jana, Hamdi Ben Mohameda, Łukasza Łośko, Piotra Szafarczyka, Maksymiliana Przybyły. Kontuzje, powody prywatne nie dały im możliwości gry. Trzeba pochwalić cały zespół, że pomimo tych braków kadrowych drużyna potrafi walczyć jak równy z równym.
 
Punktowali:
Szady B. 16, Górniak T. 8, Pietrzak J. 7, Bożomański M. 25, Malak M. 5, Żebrowski M. 8, Surzycki M. 8
 
Dziękujemy jak zawsze firmie BDB Event za świetną relację video z naszego spotkania. Serdecznie dziękujemy za współpracę.
 
 
Tekst i fot. Stela Cieszyn

 

Udostępnij:
menu