Cieszyński portal sportowy - koszykowka

Porażka z Bytomiem
14.12.2020
Sala sportowa al. Jana Łyska

13.12.2020 roku seniorska drużyna NACOMI Cieszyn podejmowała we własnej hali drużynę z Bytomia. Od początku mecz układał się po myśli drużyny gospodarzy. Bardzo dobra obrona i świetna skuteczność w ataku dała prowadzenie 25:17. Druga kwarta to mnóstwo błędów w ataku. Druga połowa meczu to bezradność w ataku naszych koszykarzy, brak tempa akcji do tego nie wykonywanie założeń taktycznych, co w konsekwencji dałwało wynik końcowy na korzyść drużyny gości.

Szkoda tego meczu, ponieważ był on bardzo istotny do rozstawienia w tabeli. Seniorzy ostatni mecz w tym roku zagrają w Tychach 19.12.2020 roku o godzinie 12.00.