Cieszyński portal sportowy - koszykowka

Wyniki Stelaków
16.10.2020
Cieszyn, Tarnowskie Góry,

Podopieczni trenera Jacka Bortliczka w roczniku 2004 i młodsi na wyjeździe rywalizowali z drużyną KKS Tarnowskie Góry. Przeciwnik od pierwszych minut narzucił swoje tempo gry, co w końcowym efekcie dało zwycięstwo drużynie z Tarnowskich Gór.

KKS Tarnowskie Góry - STELA Cieszyn 100:54

Punktowali: Szojda M. 9, Kuczera S. 11, Pękała M. 13, Santarius J. 7, Ligocki P. 2, Misztal K. 6, Czarnojan M. 6.

Natomiast drużyna Stelaków w kategorii MU-15 rocznika 2006, odniosła kolejne wysokie zwycięstwo. Na własnym parkiecie podejmowała drużynę MUKK Pszczyna. Od początku meczu nasi zawodnicy narzucili swoje tempo gry, dobra obrona i łatwe punkty z kontry dały cieszyniakom kolejne 2 punkty do tabeli

STELA Cieszyn - MUKK Pszczyna 137:29

Punktowali: Mlak M. 2, Balcer D. 3, Holisz N. 20, Kuczera S. 20, Santarius J. 41, Trela T. 12, Misztal K. 17, Czarnojan M. 22.

Brawa dla obu drużyn. Życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

MU-13 kolejne zwycięstwo.

Podopieczni trenera Pawła Łysienia na własny parkiecie podejmowali drużynę DAAS BH Bielsko-Biała. Początek w wykonaniu obu drużyn był bardzo wyrównany, a od drugiej kwarty stelacy przejęli kontrolę i dzięki obronie i dobrym wykończeniu w ataku powiększyli przewagę punktową. Stelacy do końca spotkania grali spokojnie i realizowali założenia trenera zarówno w ataku jak i obronie. STELA Cieszyn odniosła kolejne zwycięstwo w grupie dodając 2 punkty w tabeli. Przed nimi kolejne spotkanie na wyjeździe z drużyną MCKS Czeladź.

STELA Cieszyn - DAAS BH Bielsko-Biała 114:68 (23:14, 31:17, 33:14, 27:23).

MU-17 kolejne spotkanie za nimi.

9 października drużyna STELA Cieszyn gościła na własnym parkiecie MKS Dąbrowę Górniczą II. Goście od początku narzucili swój rytm gry i z kwarty na kwartę powiększali swoje prowadzenie. W naszym składzie pierwsze kroki na parkiecie stawiali Gocyla B., Konieczny T., Nosowicz J.

STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza II 68:134 (11:32, 18:38, 22:37, 17:27)

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!

Kolejny udany mecz drużyny Stela Cieszyn w rozgrywkach MU 15

W dniu 15 października drużyna kadetów rozegrała mecz wyjazdowy z MKS Wodzisław Śląski wygrywając 102:66. Było to bardzo dobre spotkanie w wykonywaniu naszych zawodników. Koncentracja, cierpliwość w rozgrywaniu akcji, rzut za trzy punkty - trafionych 10 trójek, a szczególnie bardzo dobra zmienna obrona dały wygraną i zadowolenie. Zaprocentowała ciężka praca którą wykonują na treningach